Warsztaty CHOREI i Fabryki Sztuki dla szkół

Warsztaty CHOREI i Fabryki Sztuki dla szkół

01.09-23.12.2021
Przestrzenie Sztuki

Przez cztery miesiące - od września do grudnia 2021 - artyści Teatru CHOREA i pracownicy Fabryki Sztuki w Łodzi prowadzili cykl zajęć teatralnych w Szkole Podstawowej nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi. W obu szkołach mieliśmy pod opieką 2 klasy. Zajęcia obejmowały integrację, ćwiczenia z wyłączeniem zmysłu wzroku, ćwiczenia z twórczego myślenia, ćwiczenia rytmiczne i ruchowe oraz elementy pracy zespołowej. W kolejnym roku planujemy kontynuację naszych warsztatów. Dziękujemy szkołom, nauczycielom i uczniom za wspaniałą wspólną przygodę!

Warsztaty odbywały się w ramach Projektu "Przestrzenie Sztuki", organizowanego przez Fabrykę Sztuki w Łodzi, jako część działań społeczno-edukacyjnych "Fabryka Lokalnie", prowadzonych na terenie Łodzi.

Obejrzyj galerię zdjęć - fot. Hollybaba

 

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi
Współorganizatorzy: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
Partner: Teatr CHOREA, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi

sp10          logo SP 29

 

 

Projekt "Przestrzenie Sztuki" jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

PS 2021 belka poziom

 

Projekt "Przestrzenie Sztuki" dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 logo wer horyzont zhaslem pl kolor rgb

 

x
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach Teatru Chorea zarejestruj się.